Hakkımızda

Image

Bandırma Ege Ulaşım Ambarı

Bandırma Ege Ulaşım Ambarı Acenteliği; Ambar, Taşımacılık, Nakliye ve Nakliyat Ambarı işletmeciliği yapmak üzere 2005 yılında Ülküye KAYA tarafından Balıkesir ili Bandırma ilçesinde Faaliyete geçirilmiştir. Ege Ulaşım Bandırma Ambarı; Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Gebze, Izmir, İstanbul (İkitelli, Kartal, Samandıra, Topkapı, Zeytinburnu), Konya, Gaziantep, Denizli, Uşak ve diğer illerin ambarı ve ambarlarından gelen parça ve parsiyel yüklerinizin Bandırma, Erdek, Gönen, Sarıköy, Manyas, Aksakal, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Avşa Adası ve Marmara Adası ilçelerine dağıtımını ve teslimatını yapmaktadır. AmbarTÜRK Bandırma Ambarı; Parça yük, Parsiyal Yük, Parça Ev Eşyası ve Komple Yükleriniz İçin Bizi Arayınız. Hergün; Bandırma'dan; Bursa, İstanbul, İzmir ve Gebze'ye düzenli parsiyel ve komple yük sevkiyatımız vardır. Ayrıca yurdun dört bir köşesine parsiyel ve komple yük sevkiyatı yapmaktayız.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Ege Ulaşım Bandırma Ambarı Olarak,

Misyonumuz

Ege Ulaşım olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün er'i, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı Nakliye hizmet anlayışı ile yurtiçi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye pazarına 'Entegre Nakliye ve Taşımacılık' hizmet veren kuruluşlar içinde ön sıralarda yer almaktır.Kalite Vizyonumuz;

  • Güvenilirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak,
  • Ekip ruhu ile çalışmak,
  • Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek,
  • Müşterilerin etkin şekilde bilgi alabilmesini sağlamak,
  • Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet/li>
Hedeflerimiz

Kısa sürede tüm ana alt yapısını ve yetki belgelerini tamamlayan firmamız, büyümenin müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilmekte ve bu konuda sürekli gelişim kaydetmektedir.Gelişime her zaman açık olan personel yapısı ile malın, doğru zamanda doğru maliyette müşterinin kullanımına sunmak ve kaliteli olmak ilk hedefimizdir. Ege Ulaşım Bandırma Acentesi; Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Gebze, Ege, Marmara, Akdeniz ve İç Anadolu hatlarında en iyi nakliyat ambarı olmayı kendine hedef seçmiştir. hedefimiz en iyilerle çalışmaktır. "ZAMANIN ÖNEMİN FARKINDAYIZ."