Bandırma Taşımacılık

Image

BANDIRMA TAŞIMACILIK

Taşımacılık konusunda uzun süredir hizmet veren firmamız, günümüzde hızlı ve hasarsız taşımacılık konusunda lider firma olma özelliğini devam ettirmektedir. Bir Ege Turizm Taşımacılık Acentesi olan firmamız yaptığı çalışmalar konusunda son derece titiz ve özverili çalışarak, nakliye sırasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmamasını sağlamaktadır. Bununla birlikte sigortalı taşımacılık yaparak, güvenli bir nakliye sürecini organize etmektedir.

Hasarsız ve Sorunsuz Taşımacılık

Taşımacılık konusunda attığı adımlarla birlikte hem bölgesel hem de ulusal anlamda birçok yeniliğe imza atan firmamız aynı zamanda teknolojik gelişmeler konusunda da önemli adımlar atmaktadır. Taşımacılık ile birlikte aynı zamanda teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, son sistem ekipmanları temin ederek işlemlerine devam etmektedir. Bu durum özellikle uzun yıllar sonucunda elde edilen deneyim ve tecrübenin, güncel teknoloji ile başarılı bir şekilde harmanlanmasını sağlayarak daha konforlu bir taşıma işlemini mümkün kılmaktadır.
Bu noktada en önemli olan detay ise yapılan bu çalışmalar sayesinde hasarsız ve sorunsuz bir taşımanın gerçekleştirilmesidir. Taşıma şirketlerinin bu konuya çok fazla önem vermemesi ve özellikle de gerekli olan teknolojik ekipmanlara sahip olmamasından dolayı özellikle taşıma sırasında yükte çok büyük zararlar ortaya çıkmaktadır. Bu zararın ortaya çıkması ise hem maddi hem de zamansal olarak çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. 

Tüm Türkiye'ye Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Firmamız bu konuda özellikle güncel gelişmeleri takip ederek son teknolojiye sahip ekipman ve araçlar sayesinde hasarsız, sorunsuz ve hızlı bir taşımanın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu noktada personellerin deneyimli olması ile birlikte kullanılan araçlarında son teknolojiye sahip olması, sorunsuz bir hizmetin ortaya çıkmasını tetiklemektedir.
Firmamız aldığı önlemler ve yaptığı çalışmalar sayesinde her gün Bandırma’dan tüm Türkiye’ye güvenli ve sigortalı taşımacılığın gerçekleştirilmesini sağmamaktadır. Bu çalışmalar sayesinde herhangi bir problemin ortaya çıkmasının da önüne geçilmektedir. Ayrıca firma olarak her türlü yük taşıması yaparak birçok sorunun da çözümüne katkı sunuyoruz. Bu noktada kimyasal maddeler olmak üzere birçok farklı yükün taşınması ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırılması hususunda sizlere yardımcı oluyoruz.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.