Bandırma Nakliyat

Image

BANDIRMA NAKLİYAT

Günümüzde nakliyat hizmetleri konusunda bir numara olan firmamız, sizin için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bir Ege Ulaşım Taşımacılık Acentesi olan firmamız, ambar ve nakliye ihtiyaçlarınız konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Kuruluşumuzdan günümüze kadar kendini geliştiren ve özelliklede teknolojik altyapı ve ürün kullanımını tercih eden firmamız, güncel gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Hasarsız Taşımacılık

Bandırma nakliyat olarak ilk amacımız, taşınan ürünlerin herhangi bir sorun olmadan nakliyesinin yapılmasıdır. Bu konuda gerekli olan tüm önlemlerin alınmasının yanı sıra aynı zamanda yılların vermiş olduğu deneyimlerimizden de faydalanmaktayız. Ürünlerin taşınması konusunda gerekli olan önlemlerin alınması ve taşıma sırasında uygun olan taşıma unsurlarının kullanılması sayesinde, sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Bu noktada Türkiye'nin dört bir tarafına yaptığımız taşıma işlemleri sırasında herhangi bir hasarın ortaya çıkmamasını garanti etmiş oluyoruz.
Firmamız her gün Bandırma'dan aldığı yüklerin Türkiye'nin farklı noktalarına ulaştırmaktadır. Bu ulaştırma çalışması sırasında son derece dikkatli ve titiz davranarak, ürünlerin herhangi bir sorunla karşılaşmaması sağlanmaktadır. Bu sayede güvenilir ve sorunsuz bir taşıma işlemi yapılmış olacaktır. Özellikle hasarsız taşımacılığın gerçekleşebilmesi için kullanılan tüm araç ve ekipmanların son sistem ve teknolojiye sahip olması sağlanmaktadır. Bu noktada güncel teknolojik gelişmelerde yakından takip edilerek gerekli olan tüm güncellemeler yapılmaktadır.

Hızlı ve Sigortalı Taşımacılık

Bandırma nakliyat olarak sizlere hızlı ve sorunsuz bir nakliye imkanı sunmakla birlikte aynı zamanda sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Bu noktada olası en küçük bir problem karşısında herhangi bir sorun yaşamamanızı garanti altına almış oluyoruz. Hızlı ve sigortalı taşımacılık imkanı ile birlikte taşınan malzemelerin herhangi bir sorunla karşılaşmadan ulaşımını sağlıyoruz.
Firma olarak aynı zamanda her türlü yük taşımacılığı yapmaktayız. Yükün ne olduğu fark etmeksizin hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerin tamamlanmasını sağlıyoruz. Özellikle günümüzde birçok nakliye firmasının yapmadığı kimyasal madde taşımacılığını da yaparak bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu sayede yükünüzü Türkiye’nin istediğiniz noktasına hızlı, güvenilir, hasarsız ve sigortalı bir şekilde ulaştırarak, bu süreçte olumsuz bir durum yaşamanızın önüne geçiyoruz.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.