Bandırma Şehirlerarası Nakliyat

Image

BANDIRMA ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Ege turizm taşımacılık acentesi olan firmamız birçok alanda sizlere başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle son dönemde artan teknolojik gelişmeler çerçevesinde firma bünyesinde yapılan iyileştirmelerle birlikte oldukça başarılı işlemlerin altına imza atılmaktadır. Firmamız hem ekipman olarak hem de araç olarak son teknolojiye sahip olan ürünlerin kullanımını tercih etmektedir. Bu tercihle birlikte yapılan çalışmaların da daha başarılı bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Bandırma şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmamız özellikle birçok bölgeye yapılan nakliye hizmetleri ile birlikte ihtiyacınız olan hizmetin sorunsuz bir şekilde sağlanması amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Şehirlerarasında nakliye söz konusu olduğunda özellikle nakliye işlemini yapan araçların gerekli donanımlara sahip olması gerekmektedir.
Ürünün mahiyetine bağlı olarak seçilen nakliye araçlarının kullanımı ve durumu oldukça önemli olacaktır. Yükün durumuna bağlı olarak araç seçiminin yapılmaması neticesinde hem daha zahmetli bir transfer süreci gerçekleşmiş olacak hem de taşınan yükün hasar görmesi söz konusu olabilecektir. Firmamızın en temel çalışmalarından birisi olan hasarsız ve hızlı taşımacılığın, bu noktada yapılan detaylı çalışmalara bağlı olduğunu ifade edebiliriz.

Hasarsız Taşımacılık

Kullanılan araçlarla birlikte aynı zamanda uygulanan sisteminde son teknolojiye uygun hale getirilmesi ve bununla birlikte çalışan personellerin gerekli deneyime sahip olması sayesinde, yapılan hizmetler hem kesintisiz bir şekilde gerçekleşmekte hem de herhangi bir hasarın ortaya çıkmaması sağlanmaktadır.
Bandırma şehirlerarası nakliyat firması olarak her gün kalkan araçlarımızla Türkiye'nin dört bir tarafına taşımacılık yapmaktayız. Bu taşımacılık kapsamında ürünlerin herhangi bir hasara uğramadan ve hızlı bir şekilde iletilmesini sağlamakla yükümlü olmakla birlikte aynı zamanda sizlerin de gönül rahatlığıyla işlerinize devam etmeniz için çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.
Firmamız her türlü yükün taşınması konusunda deneyime sahiptir. Özellikle son dönemde kimyasal madde taşımacılığı konusunda geldiği son nokta ile birlikte ülkemizin bir numaralı firması olma başarısını elde etmiştir. Kimyasal maddelerin mahiyet bakımından oldukça dikkat edilmesi gereken bir yük olması hasebiyle titizlikle işlemler gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte bu alanda özel ekipmanlar, araçlar ve personel tedariki sağlanarak yapılan işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.