Bandırma Nakliye Komisyoncusu

Image

BANDIRMA NAKLİYE KOMİSYONCUSU

Bandırma nakliye komisyoncusu olarak verdiğimiz hizmetleri her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte harmanlayarak daha üst sıralara çıkarmaya devam ediyoruz. Firmamızın yaptığı çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda kullanılan ekipmanlar ve araçların dönemsel olarak yenilenmesi ve son teknolojiye uygun olarak kullanılmaya devam etmesi sonucunda yapılan çalışmaların da başarılı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Bu konuda yapılan çalışmalarla birlikte özellikle nakliye sırasında taşınan yükün herhangi bir hasar ile karşılaşmadan taşınması gereken yere taşındığı ifade edilmektedir. Taşıma gibi uzun ve zahmetli süreçlerde yaşanabilecek tüm aksaklıklar ve kazalar gibi süreci olumsuz yönde etkileyebilecek durumların önceden tespit edilerek ortadan kaldırılması hem sürecin hızlanmasına hem de yükün başarılı bir şekilde ulaştırılmasına yardımcı olacaktır.

Türkiye'nin Dört Bir Yanına Hizmet

Bandırma nakliye komisyoncusu olarak verdiğimiz hizmet sayesinde her gün Bandırma’dan kalkan araçlarımızla Türkiye'nin dört bir yanına yük taşıması yaparak bu alandaki ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Firmamız yaptığı çalışmalar neticesinde bünyesinde bulundurduğu farklı araç çeşitlilikleri sayesinde her türlü yükün taşınması ve ambar merkezinde organize edilmesini sağlayabilmektedir.

Farklı yüklerin, farklı araçlarla taşınması oldukça önemli olduğundan dolayı bu alanda oldukça dikkatli bir şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Her gün yapılan transfer işlemlerinin hızlı, kesintisiz, hasarsız ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tüm bu detayların göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Ekipman ve Güvenlik

Bununla birlikte firmamızın ambar merkezinde her türlü ekipman ve güvenlik önlemleri alınarak burada yaşanılabilecek olası tüm sorunların da önüne geçilmektedir. Ambar merkezinde alınan güvenlik önlemleri hem yükün zarar görmemesini sağlamakta hem de personellerin daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

Burada önemli olan taşınacak yükün hiçbir sorunla karşılaşmadan en hızlı bir şekilde ulaşımını sağlamak olacaktır. Firmamız aldığı tüm önlemler ve detaylı çalışmalarla birlikte aynı zamanda sigortalı taşımacılık yaparak sizlere güvenli bir taşıma imkanı ile hizmet vermektedir. Bu anlamda alınan tüm önlemlere rağmen olası küçük ya da büyük kazalar karşısında sigortalı taşıma sisteminden faydalandırarak herhangi bir kayba uğramamanızı sağlamaktadır. Bu sayede gönül rahatlığıyla nakliye sürecini takip edebilmeniz mümkün olmaktadır.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.