Bandırma Parça Yük Taşıma

Image

BANDIRMA PARÇA YÜK TAŞIMA

Bandırma parça yük taşıma firması olarak sunmuş olduğumuz hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Bandırma'dan her gün kalkan araçlarımızla tüm Türkiye’ye güvenli ve sigortalı bir şekilde taşımacılık yaparak karşılaşabileceğiniz tüm sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olmaktayız.
Taşımacılık konusunda elde ettiğiniz deneyimi günümüzdeki teknolojik gelişmelerle çok iyi bir şekilde harmanlayarak hizmetlerimize devam ederken aynı zamanda bu konuda yapılan çalışmaları da desteklemekteyiz. Bir Ege ulaşım taşımacılık acentesi olan firmamız ile birlikte karşılaştığınız sorunlara çözüm bularak hızlı ve güvenilir taşımacılık hususunda her zaman ileri seviyelere ulaşma amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sigortalı Taşımacılık

Firma olarak taşımacılık sektöründe yeni bir soluk sayılabilecek sigortalı taşımacılık hizmetini size sunmaktayız. Özellikle firma olarak aldığımız tüm önlemlerle birlikte oluşabilecek herhangi bir olumsuz durum karşısında etkilenmemeniz adına taşıma işlemlerine sigortalı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bununla birlikte gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alarak herhangi bir sorunla ortaya çıkmaması adına gerekli çalışmaları yapıyoruz.
Özellikle ambar merkezinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları belirli güvenlik adımlarını takip ederek yapmakla birlikte aynı zamanda personellerimizin de bu anlamda eğitilmesi ve gerekli olan çalışmalara destek vermesi için gerekli olan eğitimin alınması hususunda teşvik ediyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Taşımacılık

Firma olarak her türlü yükün taşınması hususunda yaptığımız çalışmalarla birlikte bu konuyla ilgili gerekli olan ekipman ile araç temini hususunda da yenilikler yapıyoruz. Başta kimyasal madde olmak üzere farklı yüklerin taşınması ve herhangi bir sorun yaşanmadan ulaştırılması konusunda başarılı çalışmalar yaptığımızı ifade edebiliriz. Özellikle birçok firmanın taşımaktan çekindiği ya da taşıyamadığı yüklerin başarılı bir şekilde firmamız tarafından taşınabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Her gün Bandırma’dan yapılan transferler neticesinde Türkiye'nin dört bir noktasına ulaşım sağlıyoruz. Araçlarımızın özellikle teknolojiye uygun olmasının yanı sıra gerekli bakım ve denetimlerden geçmesini sağlayarak hem taşıma öncesinde hem de taşıma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına önlemlerimizi alıyoruz. Bununla birlikte firmamızda görev yapan personellerimizin de gerekli denetime sahip olmasını sağlayarak bu hususta ortaya çıkabilecek problemlere karşı daha çözüme yönelik bir süreç izlemelerini sağlamış oluyoruz.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.