Bandırma Nakliyat Ambarı

Image

BANDIRMA NAKLİYAT AMBARI

Bir Ege Ulaşım Taşımacılık Acentesi olan firmamız sizlere ambar ihtiyacınızda da yardımcı olmaktadır. Özellikle yapılan çalışmalarla birlikte bölgede lider firma olmakla birlikte Türkiye'nin her yerinden tercih edilen firmamız, son dönemde yaptığı atılımlarla birlikte daha da ileri gitme noktasında emin adımlar atmıştır. 
Bandırma nakliyat ambarı olarak verdiği hizmet sayesinde ihtiyacınız olan depolama ve nakliye konusunda sizlere profesyonel destek sunan firmamız özellikle son dönemde gelişen teknolojiyi takip ederek, yatırımlarına devam etmektedir. Bu sayede herhangi bir problemin ortaya çıkması da engellenmiş olmaktadır. 

Güvenilir Ambar Merkezi


Firmamız, ambar merkezinde gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bu konuda gerekli olan tüm ekipman ve önlemler alınarak olası bir sorunun önüne geçilmektedir. Özellikle yükü istifleme ve muhafaza etme noktasında oldukça hassas davranarak gerekli olan ekipmanları tam anlamıyla doğru kullanmaktadır.
Bununla birlikte ambardan, nakliye araçlarına yükleme konusunda da gerekli güvenlik önlemleri alınarak hem taşınan yükün hem de personellerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması sağlanmaktadır. Bu durum gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmasıyla birlikte aynı zamanda kullanılan ekipman ve araçlarında son teknolojiye sahip olmasına bağlıdır. 

Son Teknolojiye Sahip Ekipman ve Araçlar


Firmamız bu konuda özellikle bir saha çalışması yaparak güncel gelişmeleri yakından takip etmekte ve gelişen teknolojik ekipman ve araçları hızlı bir şekilde güncellemektedir. Bu sayede olası bir güvenlik zafiyetinin de önüne geçilmiş olmaktadır. Ambar genelinde olduğu gibi aynı zamanda nakliye aşamasında da gerekli olan ekipmanların son derece sağlam olması ve son teknolojiye sahip olması noktasında oldukça dikkat edilmektedir.
Firmamız sadece ekipman ve araçların son teknolojiye sahip olmasıyla değil aynı zamanda deneyime de oldukça önem vermektedir. Bu noktada personel seçimlerinde oldukça dikkatli davranarak bu konuda yeterince deneyim sahibi olan kişilerle çalışmayı tercih etmektedir. Deneyim, özellikle ambar ve nakliye konularında oldukça önemli bir faktör olduğundan dolayı bu hususta ayrı bir özen gösterilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmakla birlikte küçük problemlerinde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.