Bandırma Ambarı

Image

BANDIRMA AMBARI

Bandırma nakliyat ambarı olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmeti her geçen gün daha iyi bir duruma getirebilmek adına birçok çalışma yapmaktayız. Bir Ege turizm taşımacılık acentesi olan firmamızın yaptığı tüm yatırım ve gerçekleştirdiği tüm çalışmaların daha iyi bir konuma gelmek ve özellikle de taşıma konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilme arzusu taşıdığını bilmelisiniz.
Bu konuyla ilgili olarak yaptığımız çalışmalar çerçevesinde özellikle ambar merkezinde gerekli olan her türlü ekipman ve güvenlik önlemini aldığımızı bilmelisiniz. Ambar merkezinde yapılan bu çalışmalar sayesinde ambara gelen ya da ambardan nakliye edilen tüm ürünlerin herhangi bir sorun yaşanmadan transfer edilmesi sağlanmaktadır. Bunun için gerekli olan tüm ekipman desteği sağlanmış olmakla birlikte hem ambar merkezinde hem de nakliye alanında hizmet veren personellerin yeterli deneyime sahip olması için gerekli özen gösterilmektedir.

Bandırma Nakliyat Ambarı Hizmetleri

Bandırma nakliyat ambarı olarak yaptığımız bu çalışmaların temel amaçlarından birisi hasarsız bir taşımacılığın gerçekleşmesidir. Özellikle nakliye ambarlarında yaşanan kazalar ya da nakliye esnasında ortaya çıkan sorunların çok daha büyük problemlere neden olduğu bilindiği için bu konuda birçok çalışma yapılmaktadır.
Bu bağlamda ele alınırsa özellikle hasarsız taşımacılığın gerçekleşebilmesi için özel güvenlik önlemlerinin alındığını bilmeniz gerekmektedir. Firmamız her gün Bandırma’dan ülkemizin dört bir tarafına yaptığı seferlerle ihtiyaç olan nakliye işlemini yapmakla birlikte aynı zamanda bu nakliye işleminin sigortalı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Hasarsız Yük Taşıma

Her ne kadar hasarsız taşıma noktasında azami derecede dikkat ediliyor olsa da istenmeyen durumlara karşı sigorta yaptırılarak da daha sağlam bir nakliye sisteminin kurulmasının önü açılmış olmaktadır.

Yaptığımız hizmetlerin çeşitliliği ve özellikle de nakliyat ambarı olarak verdiğimiz hizmetin yanı sıra birçok firmanın taşımaktan çekindiği ya da genel yeterlilik durumunda taşıyamadığı ürünlerin hepsini taşıma kabiliyetini gösteriyoruz. Özellikle kimyasal maddeler başta olmak üzere çok çeşitli büyük taşımasını kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede tüm yüklerin herhangi bir sorunla karşılaşmadan hızlı, hasarsız ve sigortalı bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

AYRICALIKLARIMIZ

Ege Ulaşım acentalığı 2005 yılında kurulan firmamızın sektöre öncü olan yenilikleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tecrübe

2005 yılında başlayan yolculuklarımız tecrübemiz ile gönderilerinizi en güvenli şekilde nakledilip zamanında teslimi sağlanır.

Güvenli Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız güvenli olarak profesyonel personeller tarafından son teknoloji araçlarımız ile taşınır.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olarak taşınır ve istenmeyen durumlarda sigorta firması tarafından zarar karşılanır.

Son Teknoloji Araçlar

Ambar merkezimizde ve nakliyatta kullandığımız tüm araçlar son sistem teknoloji ile donatılmıştır ve canlı takip edilmektedir.

Sözleşmeli Taşımacılık

Küçükten büyüğe tüm taşıdığımız ürünleriniz ve eşyalarınızı sözleşmeli olarak taşıyoruz.

Zamanında Teslimat

Tüm ürün ve eşyalarınız söz verdiğimiz sürede istediğiniz yere sorunsuz şekilde teslim edilir.